Laserowe obrzezanie / leczenie stulejki

O stulejce mówi się, gdy mamy do czynienia ze zbytnim zwężeniem napletka, które uniemożliwia lub znacznie utrudnia zsunięcie go z żołędzi penisa. Stulejkę można również stwierdzić, gdy odprowadzony do rowka zażołędnego napletek powoduje ucisk i ból w trakcie wzwodu. To najczęstszy problem, który dotyka napletka. W zależności od stopnia zaawansowania problemu leczenie operacyjne może polegać na poszerzeniu wąskiego ujścia napletka lub obrzezaniu – usunięciu napletka. Najczęściej operacja wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nie jest Zabieg wykonywany jest przy pomocy Lasera Finexel. 

Dzięki temu minimalizowane jest ryzyko pojawienia się blizn oraz wystąpienie krwawienia podczas zabiegu. Światło lasera dzięki swoim właściwościom w naturalny sposób sterylizuje obszar zabiegu.

W tradycyjnie wykonywanych zabiegach chirurgicznych czasem poszerzenie napletka jest nieskuteczne bądź blizny powodują jego ponowne zwężanie, w takiej sytuacji zalecany jest kolejny zabieg. W No Age Clinic dzięki zastosowaniu światła lasera podczas zabiegu możemy skrócić do minimum czas powrotu do całkowitej sprawności, a także zmniejszyć ryzyko wystąpienia komplikacji pozabiegowych. Nie ma też potrzeby powtarzania zabiegu.

Szybki kontakt