Powiększanie punktu G – G-shot:

Brak satysfakcji z życia intymnego może mieć podłoże fizyczne i być związane z taką, a nie inną budową anatomiczną pacjentki. Problem zniwelować można poprzez powiększenie punktu G – jednej z najbardziej erogennych stref ciała każdej kobiety. Krótki zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest w stanie dać efekt utrzymujący się nawet 2 lata!

Powiększanie punktu G to zabieg ginekologii estetycznej o przystępnej cenie i dużej skuteczności. Jest to nowoczesna, niechirurgiczna metoda, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G. Zabieg może stać się jedyną deską ratunku dla kobiet, które nie odczuwają zadowolenia podczas stosunku płciowego. Problem braku orgazmu narasta wraz z wiekiem, ponieważ z upływem lat dochodzi do zmniejszenia tego miejsca oraz do obniżenia liczby receptorów czuciowych odbierających bodźce rozkoszy.

Wskazania / przeciwwskazania

Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy kwasu hialuronowego , a co za tym idzie uwydatnieniu punktu G. Przeprowadzany jest on w znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie 20-30 minut.

Szybki kontakt