Ellanse Szczecin

Ellanse Szczecin
W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przykładamy do wyglądu. Jest naukowo udowodnione, że osoby uważane za ładne mają większe powodzenie, łatwiej znajdują pracę i w niej awansują. Mówiąc krótko, mają łatwiej w życiu. Jednakże nic nie jest wieczne, lata płyną nieubłaganie i fizyczne piękno przemija. Na szczęście rozwój medycyny estetycznej pozwala nam spowolnić ten proces. Pomocny w tym może okazać się zabieg Ellanse.

Ellanse w Szczecinie i Goleniowie - wskazania i przeciwwskazania

Spektrum działania preparatu jest bardzo szerokie. Można wykorzystać go do wypełniania nawet głębokich bruzd oraz zmarszczek. Metoda ta jest wykorzystywana również w modelowaniu twarzy, wyraźnie poprawia jakość skóry twarzy, a nawet dłoni! Przeciwwskazania to:

Ellanse Szczecin - co to takiego i jak działa?

Ellanse to nic innego jak zestaw innowacyjnych wypełniaczy. Jest to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, którego efekty utrzymują się najdłużej. Polikaprolakton, będący główną substancją czynną zawartą w preparacie, znajduje się w postaci mikrosfer o gładkiej powierzchni w żelu, będącym nośnikiem. Żel ów bazuje na roztworze wodnym karboksymetylocelulozy. Tak unikalny skład pozwoli Ci przywrócić skórze młody wygląd. Dzięki niemu znów spojrzysz w lustro z uśmiechem!

Rezultatem możesz się cieszyć nawet do trzech lat! Jest to zależne od tego, na jaki preparat się zdecydujesz. Do wyboru są warianty:

  • S – efekt utrzymuje się około roku
  • M – efekt utrzymuje się około półtora roku

Wśród innych preparatów Ellanse, które wykorzystuję podczas zabiegów w moim gabinecie w Szczecinie, wyróżnia się tym, że stymuluje wytwarzanie włókien elastynowych i kolagenowych. Efektem takiego działania jest znaczna poprawa jędrności skóry oraz jej zdolności do regeneracji. Dzięki temu rezultaty są widoczne przez dłuższy czas.

Na czym polega Ellanse - Szczecin

Mówiąc w skrócie oddajesz się specjaliście na piętnastominutowy masaż i wychodzisz z niego młodszy/młodsza o kilka lat! Brzmi jak mrzonka? Umów się na zabieg i przekonaj się, a już nigdy nie skorzystasz z innego zabiegu! Proces jest bezbolesny, dlatego nie wymaga żadnego znieczulenia. Pod skórę na odpowiednią jej głębokość, wprowadzany jest przy pomocy cienkich kaniul preparat. Następnie wykonywany jest masaż, który trwa od kwadransa do pół godziny. Ma on na celu równomierne rozprowadzenie substancji w tkankach skórnych.

Najwspanialsze w zabiegu jest to, że niemal od razu po opuszczeniu gabinetu możesz wrócić do swoich ulubionych aktywności. Nie potrzebujesz żadnego okresu na rekonwalescencję! Może zdarzyć się, że skóra będzie lekko zaczerwieniona lub wystąpi delikatny obrzęk, wszystko jednak ustąpi samo w ciągu zaledwie trzech dni. Czyż nie warto poświęcić tego czasu, by później cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez długie miesiące ?

Szybki kontakt