Profhilo Szczecin

Profhilo

Profhilo to nowoczesny zabieg ujędrniający oraz napinający skórę twarzy, jednocześnie niewpływający na jej rysy. Zaletą zabiegu jest wygładzenie zmarszczek, jak i przywrócenie utraconego konturu i profilu oraz neutralizowanie tzw. „chomiczków”. Takie rozwiązanie cieszy się coraz większym uznaniem na rynku i pozwala uzyskać długotrwale efekty, wpływając na pewność siebie i zadowolenie z pięknej twarzy wolnej od zmarszczek i innych niedoskonałości.

W tym przypadku warto podkreślić, że Profhilo pozwala:

Profhilo w Szczecinie

Zabieg Profhilo ma za zadanie przeciwdziałać wiotczeniu skóry oraz starzeniu się twarzy, co jest niezwykle ważnym aspektem dla wielu osób. Okazuje się, że to opatentowana molekuła młodości przez Instytut Farmaceutyczny IBSA, która wpływa na odmłodzenie Twojej skóry za pomocą uruchomienia produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Efekty zabiegu są widoczne już po miesiącu od pierwszej iniekcji. 

Skuteczny zabieg

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Profhilo wykonuję w mojej klinice w Szczecinie i Goleniowie. Działa on na tej zasadzie, że uwalnia się powoli i długotrwale z miejsca wstrzyknięcia, niczym miliony sprężynek. Molekuły te przywracają utracony kontur twarzy, liftingują skórę i nadają jej efekt sprężystości. Efekty bio-rewolumetryczne zauważysz już po miesiącu od pierwszej aplikacji Profhilo. Po drugiej aplikacji natomiast widoczna jest poprawa wyglądu skóry twarzy, czyli wzrost jędrności policzków, wyrównanie zmarszczek, czy też poprawa głębokiego nawilżenia skóry. Aby zabieg był w pełni skuteczny, wykonać należy dwie iniekcje, w odstępie trzydziestu dni. Jednakże w niektórych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie dodatkowego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia ze złym stanem skóry. 

Efekty zabiegu Profhilo utrzymają się na Twojej skórze się około 1-1,5 roku. Warto jednak skorzystać z dodatkowego zabiegu w ciągu roku, co pozwoli znacznie wzmocnić efekt. Zabiegi Profhilo, które realizuję w Szczecinie i Goleniowie, są innowacyjnym działaniem pozwalającym zadbać i piękną skórę i wygładzenie zmarszczek na twarzy. Ponadto pozwala wysmuklić rysy twarzy, nadając jej sprężystości i odmłodzenia. Po zabiegu efekty zauważymy w ciągu kilku tygodni, przy czym dla wzmocnienia można powtórzyć iniekcję. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie pozbyć się zmarszczek i zadbać o piękną oraz zdrową skórę każdego dnia.

Cały zabieg jest bezpieczny, gdyż wykonuje go doświadczony lekarz, przy użyciu profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości.

Szybki kontakt