O NAS

O mnie

Nazywam się Katarzyna Wojtarowicz i jestem lekarzem dentystą. W 2012 roku ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 6 lat. Jest to moja pasja, którą nieustannie rozwijam. Ukończyłam wiele kursów, sympozjów i cykłów szkoleniowych z dziedziny medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, kilka razy do roku uczestniczę w ogólnoeuropejskich kongresach, gdzie podnoszę swoje kwalifikacje oraz pozostaję na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku medycyny estetycznej.

Posiadam bogate doświadczenie i zawsze w pełni angażuję się w moją pracę. Każdą pacjentkę i pacjenta traktuję indywidualnie i staram się spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Stawiam duży nacisk na bezpieczeństwo i kontrolę pozabiegową. Każdy pacjent na wizycie otrzymuje numer telefonu bezpośrednio do mnie, co w przypadku pierwszorazowych zabiegów jest dużym komfortem!

Zawsze wybieram najwyższą jakość, dlatego pracuję wyłącznie na przebadanych i certyfikowanych produktach. Specjalizuję się w wygładzaniu zmarszczek mimicznych toksyną botulinową, leczeniu bruksizmu oraz nadpotliwości, a także powiększaniu i modelowaniu ust. Efekty mojej pracy są naturalne i estetyczne, mają na celu przywrócenie młodego i atrakcyjnego wyglądu a także lepszego samopoczucia moich pacjentek.

Jeśli nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni zapraszam na konsultację, razem wybierzemy zabieg i produkt spełniający Twoje oczekiwania!

Szybki kontakt