Powiększanie i modelowanie ust Szczecin

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Szczecin

Małe i wąskie usta to problem wielu kobiet, jednak dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej możesz cieszyć się pięknymi, pełnymi i soczystymi ustami w sposób szybki i nieinwazyjny. Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym pozwoli osiągnąć ich wymarzoną wielkość oraz kształt. Zabieg modelowania ust umożliwia również korektę asymetrii, spłycenie zmarszczek wokół ust, nawilżenie, uniesienie kącików czy podkreślenie czerwieni wargowej i konturu. Powiększanie ust w Szczecinie to obecnie jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, na który decyduje się coraz więcej kobiet.

Wskazaniami do zabiegu na usta kwasem hialuronowym są:

Powiększanie ust Szczecin - poznaj ofertę

Przed przystąpieniem do zabiegu powiększania ust przeprowadzany jest wywiad mający na celu ustalenie oczekiwań Klientki, a także poinformowanie jej o przebiegu wszystkich podejmowanych działań. Modelowanie ust kwasem hialuronowym wykonywane jest wyłącznie za pomocą sprawdzonych, bezpiecznych i atestowanych preparatów od certyfikowanych firm. Zadowolenie oraz bezpieczeństwo Klientek to sprawy najwyższej wagi. Cena zabiegu modelowania ust w Szczecinie uwarunkowana jest ilością zużytego preparatu. Jeśli zatem interesuje Cię powiększanie ust kwasem hialuronowym, Szczecin jest miastem, które powinieneś odwiedzić. Czekam na Ciebie w swoim gabinecie.

Sam zabieg powiększania ust jest krótki i bezbolesny, gdyż wszystkie preparaty używane podczas jego wykonywania posiadają w swoim składzie lignokainę (znieczulenie). Możliwe jest również podanie znieczulenia iniekcyjnego (stomatologicznego) przed przystąpieniem do zabiegu.

Modelowanie ust Szczecin

Efekt pełniejszych i większych ust zaobserwujesz od razu po zabiegu powiększania i modelowania ust w Szczecinie. Twoje usta będą wyglądać pięknie, soczyście i naturalnie. W zależności od organizmu rezultat utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie należy go powtórzyć.

Zastanawiasz się, gdzie wykonać profesjonalne powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie? Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Mam wieloletnie doświadczenie oraz duże grono zadowolonych Klientek.  Jestem pewna, że sprostam również Twoim oczekiwaniom. W celu umówienia się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego. Nie czekaj i już dziś umów się na zabieg, dzięki któremu w końcu będziesz mogła się cieszyć pięknymi, pełnymi i jędrnymi ustami.

Szybki kontakt