Korekta nosa Szczecin

Korekta nosa kwasem hialuronowym

Stosowanie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej stało się dziś bardzo powszechne, składnik ten jest całkowicie bezpieczny i daje naprawdę wiele możliwości. Wykorzystywany jest między innymi przy korekcie nosa – jego wysmukleniu, usunięciu asymetrii lub garbów. 

W przeciwieństwie do operacji plastycznych korekcja nosa kwasem hialuronowym jest bezinwazyjna oraz daje natychmiastowe efekty – bez bólu, powikłań pooperacyjnych i długiej rekonwalescencji. Nic więc dziwnego, że na ten zabieg decyduje się coraz więcej Klientów pragnących poprawić wygląd czy proporcje twarzy, co znacząco wpływa na podniesienie samooceny. 

Sam zabieg korekcji nosa kwasem hialuronowym trwa od 15 do 30 minut i może być wykonany ze znieczuleniem lub bez. Oczekiwane efekty zazwyczaj osiąga się już podczas pierwszego zabiegu, są one widoczne praktycznie od razu. Możliwe jest wystąpienie lekkiej opuchliny, obrzęku nosa lub zasinień, jednakże znikają one w ciągu kilku dni. Zaraz po zabiegu można więc wrócić do codziennej aktywności. Należy pamiętać, że uzyskany efekt nie utrzyma się na stałe. Kwas hialuronowy wchłania się do organizmu, dlatego po kilku/kilkunastu miesiącach zabieg warto powtórzyć.

Wiele osób ma kompleksy na punkcie swojej urody, w tym kształtu nosa. Jeśli Twój nos jest zbyt zadarty, posiada garbki czy zgrubienia, korekta nosa kwasem hialuronowym w Szczecinie, będzie dla Ciebie wprost idealna. Nawet drobna zmiana może w nadzwyczajny sposób poprawić wygląd i proporcje całej twarzy. 

Każdy zabieg korekcji nosa poprzedzony jest profesjonalną konsultacją i wywiadem z Klientem oraz dokładną analizą rysów twarzy. Chętnie odpowiem na nurtujące Cię pytania oraz dokładnie objaśnię, na czym polega sam zabieg. W pracy stosuję wyłącznie najwyższej jakości preparaty do wolumetrii, a także mam odpowiednie wykształcenie medyczne i kwalifikacje pozwalające na bezpieczne wykonanie zabiegu korekcji nosa. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szybki kontakt