Wypełnienie doliny łez

opis zabiegu

Wraz z wiekiem u wielu osób zaczyna tworzyć się tak zwana „dolina łez”, która powoduje, że spojrzenie traci swój urok, twarz zaś wygląda na smutną i zmęczoną. Wszystko to za sprawą utraty elastyczności skóry. Na szczęście, dzięki odpowiedniemu zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej można szybko i skutecznie pozbyć się tego problemu.

Dzięki użyciu usieciowanego kwasu hialuronowego, podawanego za pomocą igły lub kaniuli, możliwe jest wyeliminowanie doliny łez oraz rozjaśnienie cieni pod oczami. Twoje spojrzenie nabierze całkiem nowego wyrazu, głębi i pewności siebie, cera zaś będzie intensywnie nawilżona i jędrna. Zabieg wypełniania doliny łez jest całkowicie bezpieczny, dlatego że kwas hialuronowy jest składnikiem naturalne występującym w organizmie człowieka. Jego niewątpliwą zaletą jest zdolność zatrzymywania wody, dzięki czemu daje tak znakomite i satysfakcjonujące efekty.

Jeżeli borykasz się z takimi problemami, jak cienie i worki pod oczami, utrata jędrności skóry, jej zwiotczenie w okolicach dolnych powiek czy widoczne zagłębiania pod oczami, zabieg taki jak  wypełnienie doliny łez pomoże Ci pozbyć się tych mankamentów. Jest to prosty i krótki zabieg, natomiast przed przystąpieniem do jego wykonania, zawsze przeprowadzam wstępny wywiad z Klientem. Dzięki temu mam możliwość poznania Twoich dokładnych oczekiwań, a także poinformowania Cię o przebiegu działań, ewentualnych przeciwwskazaniach czy zaleceniach pozabiegowych.

Zaletą wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym są natychmiastowe efekty, widoczne zaraz po zabiegu. Efekty utrzymują się około 18 miesięcy i zależą od osobistych predyspozycji oraz rodzaju wstrzykniętego wypełniacza. U osób starszych, u których dolina łez jest zazwyczaj bardziej uwydatniona, zabieg warto powtórzyć po około 3-4 tygodniach, dzięki czemu uzyskane zostaną jeszcze lepsze rezultaty. Wypełnienie doliny łez to zabieg, na który naprawdę warto się zdecydować. Jeśli jesteś zainteresowany  prezentowaną przeze mnie ofertą, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szybki kontakt