ProfHilo – natychmiastowy lifting twarzy.

Profhilo jest to nowoczesny i cieszący się coraz większą popularnością, zabieg ujędrniający i napinający skórę twarzy, który nie wpływa na jej rysy. Zabieg nie tylko doskonale wygładza zmarszczki ale przywraca również twarzy utracone kontur i profil oraz neutralizuje tak zwane „chomiczki”. 

Czym wyróżnia się profhilo? Przede wszystkim jest to zabieg iniekcyjny, remodelujący skórę o udowodnionym klinicznie działaniu. Zawiera jedno z najwyższych stężeń kwasu hialuronowego na rynku – jedna dawka zawiera aż 64 mg. Jednocześnie zabieg uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. 

Kwas hialuronowy bowiem jest naturalnie występującą w skórze substancją. Jego działanie można przyrównać do gąbki, która pozwala utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia skóry. Niestety z biegiem lat, skóra traci swoją wiotkość, ponieważ organizm spowalnia produkcję kwasu. Zabieg Profhilo pomaga na nowo przywrócić jej elastyczność, sprężystość oraz nawilżenie.

Więcej niż kwas hialuronowy.

Nie bez powodu zabieg Profhilo nazywany jest molekułą młodości. Gwarantuje bowiem wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje jej zwiotczenie, opadanie tkanek, a także przywraca utracone z wiekiem parametry. 

W czym tkwi sekret? Profhilo składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych kwasu hialuronowego o najwyższym na świecie stężeniu – 64 mg w jednej dawce, w formie dwóch rodzajów kwasu hialuronowego połączonych termicznie, bez dodatków chemicznych. 

Powolnie oraz długotrwale uwalniająca się molekuła uruchamia po wstrzyknięciu produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, i VII. Sekret tkwi również w składzie. Całkowite wyeliminowanie związków chemicznych BDDE, które używane są w wypełniaczach oraz zastąpienie ich opatentowanym procesem stabilizacji termicznej sprawia, że działanie preparatu zostaje wydłużone. 

Co więcej, dzięki procesowi stabilizacji termicznej, możliwe było połączenie w jedną molekułę wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA kwasu hialuronowego, uzyskując w efekcie tak wysokie stężenie. Jakie właściwości mają te cząsteczki? Przede wszystkim przeciwzapalne, regeneracyjne, biostymulujące oraz biorewitalizujące.

Zalety zabiegu ProfHilo.

Zalety zabiegu Profhilo wymieniać można bez końca. Po pierwsze – wysoka skuteczność. Chcąc uzyskać kompleksowe odmłodzenie skóry, wystarczą dwa zabiegi w odstępie jednego miesiąca. 

Profhilo pozwala na przywrócenie konturu twarzy oraz zaakcentowanie linii żuchwy. Ponadto, redukuje i wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, widocznie odmładza skórę, silnie ją nawilża, poprawia jej jędrność oraz kondycję.

 Ten remodelujący skórę środek pozwala na uzyskanie naturalnych efektów, które pokochały kobiety na całym świecie. Profhilo działa na zasadzie biostymulatora tkankowego – stymuluje komórki do produkcji białek, które są odpowiedzialne za gęstość, sprężystość oraz jędrność skóry.

Szybki kontakt